2009 yılında kurulmuş olan yakaladinyakaladin.com  2015 yılında Belçika ortaklı Global Investment Ltd.'den yatırım alarak yakaladığı başarılı ivmeyi daha yukarılara çıkartmayı hedeflemiştir.

Şirketimiz ismi kadar keyifli, eğlenceli ancak bir o kadarda disipli bir ortama sahiptir. Genç, dinamik ve internet dünyasında araştırmacı bir çalışma ekibine sahiptir.


Ürünlerinin tamamını kendi ithal etmektedir. İthalatın yanı sıra imalat ve Avrupa Ülkelerine ihracat yapmaktadır.Bu sebeple fırsat siteleri içinde stoklu çalışan tek firmadır.


Dünya standartlarında bir hizmet sunmak amacıyla uluslararası denetleme kuruluşu TUV tarafından şirketimiz denetlenmiş ve ISO 9001:2008 ve ISO10002:2004 kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır.

Türkiye'de bu belgeleri alan tek internet sitesi www.yakaladinyakaladin.com verdiği kaliteli hizmeti böylece belgelemiştir. ''Kaliteli ürün, güvenilir  ve dürüst hizmet'' firmamızın temel ve ticari ilkesidir. Yakaladın ekibi sabah erken saatlerde mesaiye başlayıp akşam dizi ve maç keyfinden ödün vererek sizler için özveriyle çalışmaktadır.

 

   

Turkey Branch:Denizköşkler Mah. Karaca Sok. Şekerler Apt. No:28 Avcılar, İstanbul, Turkey

Main Office:Fotografielaan 2 2610 Wilrijk Antwerb, Belgium